Haber

Kadıköy’de tartıştığı kadını 4’üncü kattan ittiği iddia edilen avukat tutuklandı

Kadıköy’de tartıştığı kadını 4’üncü kattan ittiği iddia edilen avukat tutuklandı

4. kattan düşen kadın hayatını kaybetti

İSTANBUL Kadıköy’de arkadaşı aracılığıyla tanıştığını iddia ettiği kadınla tartışan avukat, kadını 4’üncü kattan itti. 4. kattan düşen kadın hayatını kaybederken, zanlı gözaltına alındı.

Olay, dün akşam saat 20.20 sıralarında Kadıköy Caferağa Mahallesi’nde meydana geldi. Avukat Doğan CG, arkadaşı aracılığıyla tanıştığını iddia ettiği Fatma D.Ö.’nün evine gitti. Kısa bir süre sonra ikili arasında tartışma çıktı. Tartışma sonucunda Fatma D.Ö. dördüncü kattan düştü. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ağır yaralanan kadın, olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan kadın hayatını kaybetti.

Polisin yaptığı açıklamada, “Yapılan çalışmalarda, zanlı Doğan CG ile yapılan görüşmede, maktulün daha önce tanınmadığını, numarasını bir arkadaşı aracılığıyla aldığını, maktul, kendisinden adres bilgisini aldıktan sonra olay mahallinin adresine geldiğini, maktulün alkol aldığını, oturup sohbet ettiğini, bir süre sonra maktulün oturma odasının aynı katta bulunan penceresinden atladığını ifade etti. mutfak tezgahının önünde sırtı dönük olarak dururken yere mutfak olarak girdi.

“Korkuluklara tutunurken itti”

“Çalışmaların devamında tanıklar HD ve KD ile yapılan görüşmede olay mahallinden geçerken bir bağırma sesi duymuşlar ve sesin geldiği yöne bakmışlar. pencere önündeki parmaklıklara tutunan kadın, arkasındaki erkek ise kadının arkasındaydı, kadını ittiğini gördüklerini ve yere düştüğünü ifade ettiler.Şüpheli DCG’ye harekete geçmesi talimatı verildi. “kasten öldürme” suçundan zanlıyı gözaltına almak suçundan tutuklanmış olup, soruşturma dairemizce devam etmektedir.”

haberoguzeli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu