Haber

Maltepe’de emniyet şeridini ihlal eden Pendiksporlu Kappel incelemede yakalandı

Maltepe’de emniyet şeridini ihlal eden Pendiksporlu Kappel incelemede yakalandı

Güvenlik çizgisini ihlal eden Pendiksporlu futbolcu, durumu anlayamayınca kulüp yetkilisini aradı.

İSTANBUL – Pendikspor’un Surinamlı futbolcusu Leandro Kappel, Maltepe’de polis incelemesinde yakalandı. Güvenlik şeridini ihlal eden Süper Lig oyuncusu ne olduğunu anlayamayınca kulüpten bir yetkiliyi aradı. Telefondaki kişinin Kappel’e çevirip durumu anlatmasının ardından Kappel’e polis tarafından 6 bin 439 lira para cezası kesildi.

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, uygunsuz flaşör ve siren kullanan, emniyet şeridini kullanan sürücüler üzerinde inceleme yaptı. Maltepe D-100 karayolu İdealtepe mevkiinde kurulan kontrol noktasında araçlar durdurularak izin belgeleri incelendi. Kontrollerde kurallara uymayan sürücülere de ceza kesildi.

Pendikspor takımında forvet olarak görev yapan Hollanda asıllı Surinamlı futbolcu Leandro Kappel, polis ekiplerinin kontrolünde yakalandı. Otomobiliyle emniyet şeridine girerek trafik kurallarına uymayan Süper Lig oyuncusu, polis ekipleri tarafından fark edilerek durduruldu. Ekiplerin kimlik kontrolünün ardından aracından çıkarılması istenen ünlü forvet, bir süre aracında bekledikten sonra aracından indi. Ehliyeti kontrol edildikten sonra Kappel, Türkçe bilmediği ve trafik polisiyle anlaşamadığı için kulüpten bir memuru aradı. Telefondaki kişiden durumu kendisine açıklamasını isteyen Kappel, telefonunu polis memuruna verdi. Durumun kendisine açıklanmasının ardından Pendikspor’un golcüsü Leandro Kappel’e güvenlik hattına girdiği gerekçesiyle 6 bin 439 lira para cezası verildi. Ceza aldıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakan ünlü futbolcu, aracına binerek kontrol noktasından hızla uzaklaştı.

kadirli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu