Haber

Pazaryeri Belediye Başkanı, elektrik hatlarının yer altına alınması sırasında meydana gelen yol ve kaldırım deformasyonlarında incelemelerde bulundu.

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, ilçede elektrik hudutlarının yer altına alınması sırasında meydana gelen yol ve kaldırım deformasyonlarının onarım çalışmalarını inceledi.

Başkan Tekin, ilçeleri için değerli bir altyapı çalışması olan elektrik hudutlarının yer altına alınması sırasında meydana gelen yol ve kaldırım hasarlarının onarım çalışmalarını incelemek amacıyla bölgelerde incelemelerde bulundu. Deforme olan yol ve kaldırımların onarım çalışmalarını yakından inceleyerek yetkililerden bilgi alan Önder Tekin, “Bu çalışmalar ilçe halkının yaşam kalitesinin artması ve can güvenliğinin sağlanmasında önemli rol oynuyor. Yol ve kaldırım onarım çalışmaları yapılıyor. ilçenin estetiği ve ulaşımı açısından büyük önem taşıyor. Onarımlar hızlı ve etkin bir şekilde yapılarak vatandaşların güvenli bir şekilde ulaşımına imkan tanınacak” dedi. – BİLECİK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu