Haber

Sakaryaspor yönetiminden açıklama

Sakaryaspor yönetimi, deprem bölgesine bağışlanmak üzere oynanan Kocaelispor-Sakaryaspor maçında yaşanan olaylarla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Dün oynanan Kocaelispor – Sakaryaspor maçında gelirlerin deprem bölgesine bağışlanacak olmasıyla iki takım taraftarları arasında gerginlik yaşandı. Sakaryaspor tribününden sahaya giren bir taraftar, Kocaelispor taraftarına gerçekleri haykırmaya başladı. Kocaeli seyircisine Sakaryaspor eşarbını gösteren taraftar daha sonra güvenlik güçleri tarafından yakalanırken, iki takım arasında gerginlik yaşandı. Dostluk maçı öncesinde olaylar yaşanırken, güvenlik güçlerinde de gergin anlar yaşandı. Çok sayıda taraftar gözaltına alındı. Sakaryaspor yönetimi sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

“İnsanlıktan nasibini almamış 3-5 kişi”

Sakaryaspor yönetiminin sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Dün akşam oynadığımız yardım ve dostluk maçında insanlıktan nasibini almamış 3-5 kişinin çirkinliğinin, 25 bin kişinin katıldığı sevinci gölgelemesine izin vermeyeceğiz. Engin Koyun’un dün gece bizleri en keyifli şekilde ağırlamasına izin vermeyeceğiz, “Kocaelispor camiasına ve taraftarlarına, tribünlerde yerlerini alarak tribünlere takviye yapan Sakaryaspor taraftarlarımıza teşekkür ederiz. deprem kurbanları İnşallah deprem bölgesindeki kardeşlerimizin acısına ilaç olacağız. Ülke olarak yaşadığımız bu sıkıntılı günlerde asla kötülüklerin nizamın önüne geçmesine izin vermeyeceğiz.” – SAKARYA

cathaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu